Jesteśmy małą pracownią architektoniczną z dużymi ambicjami. Projektujemy budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne , a także wnętrza prywatne i biurowe. Tworzymy architekturą współczesną. Więcej informacji o naszej pracowni znajdziesz w zakładkach .projekty i .zespół.
Oferujemy:
1.      praca stacjonarna w Toruniu;
2.      zatrudnienie na umowę B2B lub etat;
3.      dofinansowanie do karty multisport
4.      „premia” za dojeżdżanie do pracy rowerem lub komunikacją publiczną
5.      udział w projektowaniu na każdym etapie projektu
6.      przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:
1. minimum dwa lata doświadczenie w pracy zawodowej
2. doświadczenie w przygotowaniu projektów budowlanych (wymagane) oraz wykonawczych (mile widziane)
3. znajomość programu Revit – pracowałeś/aś w Revicie, tworzyłeś/aś rysunki do projektów budowlanych lub wykonawczych. (Chcielibyśmy czas wspólnej pracy poświęcać na projektowanie architektury, a nie doskonalenie znajomości narzędzia.)
4. umiejętność tworzenia wizualizacji (więcej o tym w „zakres obowiązków”)
5. przynajmniej podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego
6. uporządkowanie – lepiej żeby coś było zrobione trochę wolniej ale w sposób systemowy i przemyślany.
7. używanie skrótów klawiszowych 😉
8. umiejętność samodzielnego szukania informacji
9. umiejętność pracy w zespole
10. chęć do nauki i rozwijania się
11. znajomość języka angielskiego (co najmniej w zakresie pozwalającym na doskonalenie umiejętności i obsługę programów anglojęzycznych)

Zakres obowiązków:
1. praca projektowana – Chcemy, żebyś wspomógł/a zespół swoją kreatywnością, nie tylko kreślił/a.
2. przygotowanie rysunków do projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych
3. tworzenie wizualizacji - Na pewno nie będzie to Twoje głównie zadanie, ale czasami będziemy potrzebować prosty obrazek pokazujący pomysł klientowi (~10% czasu pracy)
4. Udział w wizytach na budowie w ramach nadzoru autorskiego (poza Toruniem, przejazdy na koszt firmy, ~ raz w tygodniu, w godzinach pracy)

Jak będzie wyglądała rekrutacja:
1. Prześlij nam swoje CV i portfolio na praca@dotarchitekci.pl. Opisz nad jakimi projektami pracowałeś/aś, jaka była Twoja rola. Prześlij informację o swoich oczekiwaniach finansowych. Na zgłoszenia czekamy do 29 czerwca.
2. Z wybranymi osobami umówimy się na rozmowę. W trakcie poprosimy, żebyś zaprezentował/a swoje portfolio i opowiedział/a krótko o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Wymienimy się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi pracy w dot architekci. W trakcie rozmowy poprosimy o wykonanie krótkiego zadania w programie Revit.
Back to Top