.my
Współpracujemy od 10 lat. Mamy różne podejścia do projektowania, które jednak na przestrzeni lat okazały się idealnie uzupełniać.

.pracownia 
Pracownie założyliśmy chcąc tworzyć  w procesie architektonicznym od czystej kartki, aż do najdrobniejszego szczegółu.

.wiedza 
Od wielu lat realizujemy się w projektach od najmniejszej do największej skali. Od drobnych wnętrz, przez domy jednorodzinne do budynków wielorodzinnych i założeń urbanistycznych. Zdobyte w ten sposób doświadczenie wykorzystujemy na co dzień w swojej pracy.

.wsparcie 
Zawsze służymy pomocą i doradztwem. W swoim procesie projektowym rozpoczynamy od warsztatów i przekazania możliwie szerokiej wiedzy klientowi.


.Filip Kaszewski
Architekt
magister inżynier architekt

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej

Uczestniczył w realizacji projektów w całej Polsce. Od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, przez obiekty przemysłowe, do biurowców i hoteli.

Doświadczenie zdobywał w HPP Architekten w Hamburgu, Szablowscy Architekci, Dekpol S.A i APA Wojciechowski Sp. z o.o.​​​​​​​

.Mateusz Jendrczak
Architekt
magister inżynier architekt

Ukończył kierunki Architektura i Urbanistyka i Budownictwo.

Brał udział w projektach w całej Polsce. W pracy zawodowej skupił się na projektach wnętrz mieszkań, domów, biur i przestrzeni usługowych. Wiedzę techniczną zdobywał przy projektach mieszkań, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Zdobywał doświadczenie w Fort Polska, Inwestproj, AT3 Studio i we współpracy z JAM kolektyw.


.Marek Kaszewski
Architekt
magister inżynier architekt

Absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej.

Od 2020 prowadzący zajęcia dydaktyczne na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. 

Uczestniczył w projektach w całej Polsce. Od niewielkich mieszkań, przez domy jednorodzinne i wielorodzinne do obiektów usługowych i przemysłowych.

Zdobywał doświadczenie w Foroom sp. z o.o., Michalewicz&CO.

Back to Top